Rihanna’nın yeni imajı olay oldu! ‘Ne yaptın kendine böyle?’

Rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ve gerçek adı Robyn Rihanna Fenty olan Rihanna, 2022’inin ilk günlerinde hamile olduğunu duyurmuştu. 13 Mayıs 2022’de doğum yapan şarkıcı, RZA (gerçek adı Robert Fitzgerald Diggs olan Wu-Tang Clan’ın lideri, yapımcı ve rapçi RZA’ya bir gönderme) adını verdiği erkek bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almıştı.

Barbadoslu şarkıcı, 12 Şubat 2023’te ise Super Bowl devre arasındaki performansında hayranlarını şoke eden haberi vererek; ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklamıştı.

Ünlü çift, Riot Rose Mayers adını verdikleri ikinci oğullarını ise 3 Ağustos’ta gizlice kucaklarına almıştı. Bu ismin, Rocky’nin bu yılın başlarında Pharrell Williams ile birlikte seslendirdiği son şarkısı ‘Riot’a bir gönderme olabileceği düşünülmüştü.

İMAJ DEĞİŞTİRDİ!

Uzun süredir müzikten uzak olan ve kendi makyaj markasına ağırlık veren 36 yaşındaki Rihanna, önceki gün Santa Monica’daki bir toplantıya giderken objektiflere takıldı.

Uzun, siyah saçlarını kısacık kestirerek sarıya boyatan ünlü isim, yeni imajıyla kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

YORUM YAĞDI: DOSTLUĞUMUZ BURAYA KADARMIŞ! 

X (Twitter) kullanıcıları, şarkıcının yeni tarzı hakkında; “Dostluğumuz buraya kadarmış Rihanna”, “Ne yaptın kendine böyle?”, “İbrahim Yattara’ya benzemiş”, “Her haliyle güzel” ve “Hâlâ tatlı bence” şeklinde yorumlar yaptılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x